Бетон зі знижкою до 35%

Доставка бетону від найближчого до вас виробника

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ це вибір з:

● 38 виробників бетону,● 41 марки бетону (звичайної або дрібнозернистої фракції), - 6 типів гарцовки, та 35 типів раствору.● 56 транспортних організації, загальним автопарком біля 670 одиниць.● 8 компаній які надають бетононасоси
"АБУ"- прораховує вартість бетону та доставки від усіх виробників до вашого об'єкту, та пропонує до постачання варіант опорної плити.

Illustration
Illustration
Illustration

Правильне постачання бетону:

Illustration

Вибір потрібної марки

Розібратися в марках можуть лише спеціалісти. Тому, якщо марка бетону не визначена проектом, ми дамо консультацію. Також виключаємо "підробку" марки бетону, що поставляється.

Illustration

Визначаємо потрібну кількість

На великій площі сантиметри відіграють велику роль. У нас для цього є програми та досвід. Плюс ми не дамо вас "обрахувати" і привезти менше

Illustration

Обираємо всіх найближчих до вас виробників бетону

Прораховуємо маршрути від них до вас. Ціна виробників для АБУ це їх собівартість, тому найкращою ціною буде найближчий маршрут.

Illustration

Організуємо постачання "без накладок"

Створюємо графік відвантаження, узгоджений із усіма учасниками. Зв'язуємо насос та міксера, вираховуємо оптимальні інтервали. Вивчаємо під'їзди. Перебуваємо на прямому зв'язку з диспетчером БЗУ, що відвантажує.