Бетон від Ковальської у Вишневому

Будь-який обʼєм
Офіційна ціна виробника
Найдешевша доставка
Illustration

АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ це:

● офіційний дилер ТМ "Бетон від Ковальської"● 55 одиниць техніки для доставки бетонів та розчинів● більше 1 млн кубометрів поставленого бетону● дилер з найдешевшою та найшвидшою доставкою● компанія яка може поставити весь асортимент будівельних матеріалів та виконати будь-які будівельні роботи "під ключ"
Спеціалісти "АБУ" - профессійно допоможуть обрати марку бетону, прорахують необхідну кількість та підберуть оптимальний варіант доставки.
Дзвоніть, консультація та прорахунок абсолютно безкоштовні!

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Вибір бетону за характеристиками:

Правильне постачання бетону:

Illustration

Вибір потрібної марки

Розібратися в марках можуть лише спеціалісти. Тому, якщо марка бетону не визначена проектом, ми дамо консультацію. Також виключаємо "підробку" марки бетону, що поставляється.

Illustration

Визначаємо потрібну кількість

На великій площі сантиметри відіграють велику роль. У нас для цього є програми та досвід. Плюс ми не дамо вас "обрахувати" і привезти менше

Illustration

Обираємо найближчий до вас завод "Ковальської"

Прораховуємо маршрути від них до вас. Ціна "Бетону від Ковальської" для АБУ це його собівартість, тому найкраща можливість зекономити - обрати найвигідніший маршрут.

Illustration

Організуємо постачання "без накладок"

Створюємо графік відвантаження, узгоджений із усіма учасниками. Зв'язуємо насос та міксера, вираховуємо оптимальні інтервали. Вивчаємо під'їзди. Перебуваємо на прямому зв'язку з диспетчером, що відвантажує.